Walking-Handball

Doe mee met Walking Handbal!

Walking Handball is een aangepaste handbalvorm, waar deelnemers niet mogen rennen en zonder lichamelijk contact spelen.

Deze vorm van sport is dan ook zeer geschikt om blessurevrij te blijven bewegen en is vooral gericht op 55-plussers. Bij Walking Handbal gaat het niet meer om winnen, maar om te bewegen en elkaar te ontmoeten. De sport is laagdrempelig en voor iedereen toegankelijk. Het maakt daarbij niet uit of je al bekend bent met de handbalsport of niet. Het kost 5 euro per keer.

INTERESSE? LEUK! DOE MEE

Wil jij meedoen met Walking Handbal? Kom een keer bij ons langs om een kijkje te nemen of gezellig mee te doen. We spelen op vrijdag van 19.30 tot 20.30 uur bij S.V. Vriendschap op Sportpark de Melkweg aan de Meteorenweg 278 of mail naar handbal@svvriendschap.nl.