VTC Monnickendam de laatste wedstrijden in deze competitie niet spannend weten te houden. Daar waarde ploeg verdedigend redelijk stond bleef de ploeg aanvallend onder haar niveau. In de 1ste helft kon dat nog redelijk verbloemd worden omdat US ook niet met scherp schoot. Halverwege die helft kon VTC Monnickendam een klein gaatje slaan en kwam op een 4-6 voorsprong. Daarna was het US dat het betere van het spel had in aanvallend opzicht en langzaam maar zeker meer in haar spel kwam. Tot 7-7 kon VTC Monnickendam nog bijblijven. Daarna was het US dat het initiatief naar zich toe trok en met een 9-7 voorsprong de rust inging. Na de rust spartelde VTC Monnickendam nog even tegen door vanuit een 10-7 achterstand terug te komen tot 13-12. Het was US echter dat doorstootte en 3 x achter elkaar wist te scoren terwijl het doelpunten maken bij VTC Monnickendam stagneerde. Omdat VTC Monnickendam vandaag zonder het nodige zelfvertrouwen de aanval zocht kwam de ploeg deze achterstand niet meer te boven. Uiteindelijk was het US dat, omdat die ploeg aanvallend toch het beste van het spel had, terecht als winnaar van het veld liep met een 19-15 overwinning. Dit resultaat betekent dat er voor VTC Monnickendam weinig meer op het spel staat en de competitie ontspannen kan uitspelen. Voor US daarentegen behoort het behalen van de 2e plaats nog volop tot de mogelijkheden.

 

Met vriendelijke groeten,

Piet Loos