VTC Monnickendam boekt nuttige zege

VTC Monnickendam heeft een nuttige zege geboekt tegen het hogergeplaatste Westsite. Beide ploegen hielden elkaar behoorlijk in evenwicht waarbij met name de verdedigingen goed zicht hadden op de aanvalspatronen van de tegenstander. Na 20 minuten spelen in de 1ste helft stond er slechts een 3-3 stand op het scorebord. Nadat Westsite de stand op 3-4 bracht was het VTC Monnickendam dat gelijk maakte waarna qua scores het om en om ging tot

6-6. Toen was het VTC Monnickendam dat aanvallend zelf 2 keer succesvol afrondde zonder een tegendoelpunt te incasseren. Rust 8-6. Hoewel Westsite na de rust gelijk tegen scoorde gaf VTC Monnickendam de voorsprong niet meer uit handen en wist met het benutten van de kansen aan de goede kant van de score te blijven. Via 14-12 na zo’n 20 minuten spelen in de 2e helft wist de ploeg langzaam maar zeker het gaatje te vergroten tot 4 punten en kon de wedstrijd met een 19-15 stand worden afgesloten. Al met al een, met hard werken, verdiende overwinning met Leon Lof (5) en Gerco Loos (5) als topscoorders. Met een verdedigend middenblok dat weer stond als een huis en een strafworp stoppende keeper Olav Boon daarachter, werd de basis gelegd voor deze nuttige overwinning wat een keurige 3e plek in de competitie als beloning oplevert.

P.C. Loos

Begeleider HS 1 VTC Monnickendam