VTC Monnickendam bezorgt KRAS Volendam klein katertje

In een van beide kanten sportief gespeelde wedstrijd heeft VTC Monnickendam KRAS Volendam een moeilijke wedstrijd bezorgd en zich gerevancheerd voor de slechte wedstrijd van vorige week. In een wedstrijd die qua scoreverloop om en om ging was het KRAS Volendam dat in de 1ste helft, met name door een regelmatig scorende Jack Veerman, steeds aan de goede kant van de score wist te blijven. Gedurende de 1ste helft bleek dat beide partijen weinig voor elkaar onderdeden waardoor een 14-14 ruststand makkelijk te verklaren valt met aan VTC Monnickendam zijde een 4 maal scorende Martin Sitorus.

Na de rust was het VTC Monnickendam dat op een 14-15 voorsprong kwam. Maar omdat de 2e helft een zelfde speelbeeld gaf als de 1ste, was het KRAS Volendam dat gelijkmaakte. Er speelde zich een mooi handbal gevecht af met wisselende kansen voor beide partijen. Omdat VTC Monnickendam in de 2e helft meer vat had op de gevaarlijke Veerman en de verdediging goed stond werd de wedstrijd naar mate het einde vorderde, ook al door de stand, steeds spannender. In de slotfase waren er voor beide ploegen kansen op de overwinning. Geen van de partijen wist een gaatje groter dan 1 doelpunt te slaan waardoor de eindstand uiteindelijk op 23-23 werd bepaald dat eigenlijk de verhouding in het veld goed weer gaf. Ondanks het katertje tegen VTC Monnickendam was het voor de Volendammers toch een goed weekend omdat naaste concurrent Lotus duur puntenverlies leed tegen Aristos (A) uit Amsterdam waardoor KRAS Volendam met 2 wedstrijden minder gespeeld en een beter doelsaldo gedeeld 1ste staat met Lotus. De Volendammers hebben slechts 1 verliespunt opgelopen tegen……VTC Monnickendam!

P.C. Loos

Begeleider HS 1 VTC Monnickendam