Zondag 22 september was de 2e thuiszondag op de velden van Vriendschap.

Er waren deze dag 5 wedstrijden. Waardoor het vanaf het eerste moment gezellig druk was.

 

Om 13:30 uur mochten de dames strijden tegen de dames van HV Zaanstreek.

Voor mij persoonlijk altijd een bijzondere wedstrijd, omdat ik deze dames 2 jaar heb getraind.

 

In de eerste helft hebben de dames van Vriendschap het ijzerwerk van de doelen goed getest, want 7 schoten eindigde op de paal of lat. Neem daarbij een fase waarbij zeer slordig werd gehandbald, dan merk je dat je aanvallend te kort komt.

 

De ruststand was dan ook 4-10. Na de rust ging het een stuk beter, kansen werden afgemaakt en aanvallend liep het beter. Het verschil dat in de eerste helft was ontstaan kon niet meer kleiner gemaakt worden, mede door de snelle breaks van Zaanstreek. Al met al wonnen de dames van Zaanstreek terecht met 13 – 19.

 

Na de wedstrijd was het gezellig druk in de kantine, met als dagspecialiteit patatje stoofvlees.

Met PSV tegen Ajax op het scherm bleef het nog lang onrustig in de kantine.

 

Jan Teunisse