Rust roest: gevoelige nederlaag VTC Monnickendam in Noord Scharwoude

VTC Monnickendam heeft het goede spel tegen KRAS Volendam van 2 weken geleden geen gevolg kunnen geven tegen Lacom’91. Een zeer offensief verdedigende tegenstander bezorgde de combinatieploeg een moeilijke avond. VTC Monnickendam kwam daardoor aanvallend niet echt in haar spel en liep daardoor de hele wedstrijd achter de feiten aan. Het was Lacom’91 dat in het begin van de wedstrijd het initiatief naar zich toe trok en een 2-0 voorsprong nam voordat good old Jan Teunisse er 2-1 van maakte. Het lukte VTC Monnickendam niet naast Lacom’91 te komen. Enerzijds omdat de echte overtuiging ontbrak en anderzijds omdat de thuisploeg zeer offensief verdedigde en daarbij tot irritatie van VTC Monnickendam het randje van het (on) toelaatbare opzocht. Tot vlak voor rust kon de achterstand worden beperkt tot 2 punten: 12-10. Toen was het Lacom ’91 dat 2 maal achter elkaar scoorde tegen VTC Monnickendam slechts 1 maal hetgeen een ruststand opleverde van 14-11. In de 2e helft kon VTC Monnickendam tot 17-14 redelijk in het spoor blijven maar mede door een aantal discutabele tijdstraffen, waarbij VTC Monnickendam met 4 man kwam te staan, kon Lacom ’91 uitlopen naar 20-15. De wedstrijd was vanaf dat moment eigenlijk al beslist hoewel met name Frank Heslinga van VTC Monnickendam het in de slotfase op zijn heupen kreeg door 5 x op rij te scoren en daarmee zijn totaal op 10 treffers bracht. Helaas voor VTC Monnickendam wist Lacom’91 daar tussendoor ook de nodige doelpunten te maken waardoor de eindstand op 27-21 werd bepaald. Al met al een teleurstellend resultaat als gevolg van een niet top spelend VTC Monnickendam. Volgende week tegen het altijd lastig te bestrijden Westsite zal uit een ander vaatje getapt moeten worden om een beter resultaat te komen en heeft de ploeg de mogelijkheid revanche op zichzelf te nemen.

 

Met vriendelijke groeten,

Piet Loos