VTC Monnickendam HS 1 sluit samenwerkingsverband met een positief gevoel af.

In haar laatste wedstrijd van dit seizoen, tevens de laatste wedstrijd als team VTC Monnickendam, heeft het team op een mooie wijze de 3-jarige samenwerking afgesloten. In de uitwedstrijd tegen HV Blokker was vooraf al duidelijk dat de ploeg op een waardige wijze als team de competitie wilde afsluiten. Met mooie en doeltreffende aanvallen werd snel een voorsprong van 1-6 opgebouwd waardoor HV Blokker vanaf het begin van de wedstrijd achter de feiten aanliep. VTC Monnickendam kon daardoor ontspannen de aanval zoeken en de voorsprong uitbreiden. Omdat de verdediging ook goed georganiseerd stond en daardoor weinig doelpunten hoefde te incasseren werd de voorsprong gedurende de 1ste helft uitgebouwd tot een ruime 7-18 voorsprong bij rust en was de wedstrijd eigenlijk toen al beslist. In de 2helft eenzelfde spelbeeld waarbij duidelijk was dat VTC Monnickendam vandaag een maatje te groot was voor HV Blokker. Dat uiteindelijk VTC Monnickendam met een 17-37 eindstand de wedstrijd afsloot was gezien het spelbeeld niet verwonderlijk. Al met al een mooie afsluiting van een succesvolle 3 jaar durende samenwerking tussen Vriendschap/TOB en Monnickendam waaraan als gevolg van personele problemen nu een einde is gekomen.

Met vriendelijke groeten,

Piet Loos