skip to Main Content
15-03

Het aanbod en lid worden

Bij Vriendschap/VTC hebben we jeugdteams en seniorenteams voor het heren- en dameshandbal. Vanaf 4 jaar kun je bij ons terecht via de MiniHandbalScholen.

De trainingen zijn meestal op woensdag- en vrijdagavond en de wedstrijden worden in het weekend gespeeld.


Leeftijdsindeling

Senioren Vanaf 19 jaar
A-jeugd 17 & 18 jaar
B-jeugd 15 & 16 jaar
C-jeugd 13 & 14 jaar
D-jeugd 11 & 12 jaar
E-jeugd 9 & 10 jaar
F-jeugd 7 & 8 jaar
H-jeugd 6 jaar en jonger

 

Om lid te worden vul je het aanmeldformulier in en lever je dit met een digitale foto in bij de ledenadministratie. Dit kan eventueel ook bij de trainer of coach. Wij melden je aan bij de handbalbond en zodra dat gebeurd is, kun je meedoen aan de wedstrijden. Indien je in de afgelopen 12 maanden lid bent geweest van een andere handbalvereniging dien je ook het overschrijvingsformulier in te vullen.

Wil je lid worden? Wil jij gaan handballen? Dan kun je bij ons drie keer gratis meetrainen en zo vast proeven van de sport en de sfeer bij onze vereniging. Bevalt dit? Dan heten we je graag welkom als nieuw lid!

De contributie wordt door middel van een 4-maandelijkse automatische incasso geïnd.

Indien u daarvoor in aanmerking komt, kunt u voor de betaling van de contributie gebruik maken van de Stadspas (groene stip) van de gemeente Amsterdam.

Back To Top