skip to Main Content
15-03

Covid update

Beste leden en betrokken van s.v. Vriendschap,

Alle handbal- en turnactiviteiten worden tot 18 januari afgelast. Hierdoor vervallen alle trainingen, lessen en geplande activiteiten. Op 12 januari zal minister president Rutte de nieuwe maatregelen ter bestrijding van de COVID -19 benoemen, hierna zal het bestuur van s.v. Vriendschap de mogelijkheden bekijken voor het opstarten van de activiteiten.

Als bestuur van Vriendschap willen we de leden en betrokken van onze vereniging in deze bijzondere tijd een warme en gezellig kerstperiode toewensen en vooral dat iedereen gezond mag blijven. En laten we gaan voor een gezond en sportief 2021, zodat we snel weer samen mogen komen en lekker weer onbeperkt kunnen gaan sporten.

Bestuur SV. Vriendschap, HCB en Turn commissie.

Back To Top